oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Łaziska Górne, Łaziska Średnie

Łaziska Górne, Łaziska Średnie
mieszkanie na sprzedaż

ROZ-MS-298

Łaziska Górne – 33,2 m² | ostatnie piętro | widok na góry i zachody słońca | po remoncie Cena:195 000 zł Opis nieruchomości: Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 33,2 m², zlokalizowane w Łaziskach Górnych, dzielnica Średnia, przy ul. Staszica ...

Powierzchnia
33,20 m2
Piętro
4
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
5 873,49 zł
cena 195 000 
mieszkanie na sprzedaż - Łaziska Górne, Łaziska Średnie
nowa oferta
lokal na wynajem - Łaziska Górne

Łaziska Górne
lokal na wynajem

ROZ-LW-297

​Lokal 52 m² do wynajęcia – Łaziska Górne, ul. Dworcowa ​Do wynajęcia wyremontowany lokal użytkowy o powierzchni 52 m², zlokalizowany w Łaziska Górnych przy ul. Dworcowej. ​Układ lokalu ​2 pomieszczenia, korytarz, zaplecze socjalne ze zlewem,​łazienka (WC). Każde ...

Powierzchnia
52,00 m2
Piętro
parter
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
42,31 zł
cena 2 200 
lokal na wynajem - Łaziska Górne
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Łaziska Górne

Łaziska Górne
mieszkanie na sprzedaż

ROZ-MS-296

Dworcowa | 61,19 m² | 3 pokoje | balkon | 4 piętro Opis nieruchomości: Na sprzedaż funkcjonalne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 59,61 m² , położone na 4. piętrze w czteropiętrowym bloku przy ulicy Dworcowej. Lokal posiada spółdzielcze własnościowe prawo ...

Powierzchnia
61,19 m2
Piętro
4
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
6 291,88 zł
cena 385 000 
mieszkanie na sprzedaż - Łaziska Górne
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Gliwice

Gliwice
mieszkanie na sprzedaż

ROZ-MS-295

Mieszkanie 36,24 m² | Gliwice, ul. Mastalerza Cena: 279 000 zł  Piętro: 2 OPIS NIERUCHOMOŚCI: Na sprzedaż oferujemy jasne mieszkanie położone przy ul. Mastalerza w Gliwicach. Lokal znajduje się na drugim piętrze i posiada bardzo funkcjonalny układ:  Przestronna ...

Powierzchnia
36,24 m2
Piętro
2
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
7 698,68 zł
cena 279 000 
mieszkanie na sprzedaż - Gliwice
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Orzesze

Orzesze
działka na sprzedaż

ROZ-GS-293

Na sprzedaż dwie działki budowlane z usługą – 843 m² i 1977m² Na sprzedaż dwie działki budowlane położone w Orzeszu przy ulicy Partyzantów w spokojnej okolicy charakteryzującej się bliskością lasów oraz łąk. Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego ...

Powierzchnia
1 977,00 m2
Cena za m2
100,00 zł
cena 197 700 
działka na sprzedaż - Orzesze

Orzesze
mieszkanie na sprzedaż

ROZ-MS-290

Orzesze – 3 pokoje • 54,72 m² • 1 piętro • balkon • garaż • 299 000 zł Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie położone w centrum Orzesza przy ul. Mikołowskiej. Lokal o powierzchni 54,72 m² + piwnica 6,74 m² znajduje się na 1 piętrze w 4-piętrowym bloku i posiada ...

Powierzchnia
54,72 m2
Piętro
1
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
5 372,81 zł
cena 294 000