Witam serdecznie.

Firma Rożek Nieruchomości zajmuje się realizacją usług w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami. Oferuję również pomoc w aranżacji wnętrz i procesie renowacji, aby sprostać wszystkim Państwa oczekiwaniom. Moja firma projektuje meble i dodatki loftowe, które sprzedaje pod marką Rożek & Małysz Home Loft. Produkty wyróżnia nowoczesny design, w którym dominują proste kształty i formy. Osoby ceniące sobie styl i indywidualność z pewnością docenią nasze projekty.


Nazywam się Iwona Rożek.


Jestem licencjonowanym pośrednikiem w obrocie nieruchomościami. Na rynku działam już od 2010r. Przez 10 lat zdobywałam doświadczenie pod okiem takich firm jak Beni Nieruchomości, Indomo Nieruchomości. Byłam współwłaścicielem firmy Indomo Inwestycje s.c. Chcę być Państwa partnerem i świadczyć usługi na najwyższym poziomie, dlatego też nieustannie podnoszę swoje kwalifikacje biorąc udział w szkoleniach.


Moją pasją jest fotografia, od 27 lat świadczę profesjonalne usługi fotograficzne zarówno dla osób prywatnych jak i dla przedsiębiorców. Posiadam doświadczenie w fotografii reklamowej. Dobra prezentacja nieruchomości pozwoli podnieść poziom sprzedaży i przyciągnie uwagę większej liczby potencjalnych klientów. Specjalizuję się również w retuszu dzięki czemu fotografie pozbawione są niedoskonałości.


Bezpieczeństwo i jakość świadczonych usług jest moim priorytetem. Kompleksowość realizacji usług w branży nieruchomości wyróżnia mnie spośród konkurencji. Do każdego zlecenia podchodzę indywidualnie, dlatego gwarantuję wykorzystanie pełnego potencjału Państwa nieruchomości w procesie sprzedaży lub wynajmu oraz aranżacji wnętrza. Oferuję pomoc w znalezieniu idealnej oferty oraz zapewniam bezpieczną i szybką transakcję.


Firma Rożek Nieruchomości świadczy usługi na terenie Śląska, w obrębie 50km od Łazisk Górnych, Mikołowa, Tychów oraz Woli. Współpracuję z biurami nieruchomości na terenie całej Polski. Dzięki długoletniej praktyce i doświadczeniu znam struktury rynku i potrzeby naszych klientów. Jestem gotowa do podejmowania nowych wyzwań i rozszerzania swoich kompetencji. Nie boję się obsługi inwestycji zadłużonych lub obciążonych egzekucjami komorniczymi.


Jeśli mają Państwo pytania zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub zapraszamy bezpośrednio do biura mieszczącego się w Mikołowie przy ul. Okrzei 17.zdjecie1 zdjęcie biura